Hugo Miró

36.ULICA Festiwal


Hugo Miró w spektaklu 'HUGO!’

„Nieobecny duchem, lecz ciekawy świata. Ekscentryczny akrobata, niesforny komik, który nie usiedzi w miejscu, oryginalny, śmiały i pełen pasji. Potrzebuje stałego kontaktu z widzem, aby grać i dawać z siebie wszystko. Wyzwalając nuty nostalgii bliskie filmom niemego kina, Hugo przeniesie nas w przestrzeń surrealistycznej i absurdalnej gry, w której wszystko jest możliwe – do świata wypełnionego papierowymi samolocikami, czapkami, akrobacjami, gazetami, walizkami, minami, śmiechem…”
Spektakl odbył się w ramach 36.ULICA Festiwal.